Spoštovani starši!

V ponedeljek, 16. 3. 2020, bomo na podlagi sklepa Vlade RS in odredbe ministra za zdravje začasno zaprli šolska vrata.

Ob tem vas prosimo, da poskrbite, da vaši otroci ostanejo doma in se v času epidemije čim manj družijo s svojimi vrstniki, kakor tudi, da dosledno upoštevate in izvajate vsa ostala priporočila NIJZ.

O vseh morebitnih spremembah ali ukrepih v času izrednih razmer  vas bomo obveščali preko šolske spletne strani ali po elektronski pošti.

Za čas izvajanja ukrepov za naše učence pripravljamo spletne učilnice, ki bodo omogočale učenje na daljavo. Da bodo učenci lahko na ta način utrjevali in pridobivali nova znanja, vas prosimo za sodelovanje in pomoč.

Tekom dneva boste prejeli podatke za dostop vašega otroka do EAsistenta in v nadaljevanju še navodila ter gesla za dostop do spletnih učilnic.

V kolikor otrok nima dostopa do interneta, nam to sporočite na tel. številko 065 556 731.

Želimo vam, da ostanete zdravi.

Andreja Hramec