Šolsko leto 2020/2021, pozdravljeno!

Veliko je bilo teorij in ugibanj, kako bo šola v jeseni sploh potekala. Vsi se držimo ukrepov proti širjenju koronavirusa in maske so postale naš vsakdan, a kljub temu lahko rečemo, da je za nami zelo prijeten mesec. Izkoristili smo topel in sončen september in kar nekaj dni preživeli v naravi. Pester mesec je za sedmošolci, ki so v začetku meseca imeli šolo v naravi v Fiesi, nato pa še tehniški dan Izdelki iz lesa in gozdni organizmi. Učenci devetih razredov smo se odpeljali v Posočje, kjer smo izvedeli veliko o 1. svetovni vojni in soški fronti, osmošolci pa so raziskovali domače Golte. Učenci višjih razredov smo imeli že tudi dva športna dneva, in sicer pohod ter kolesarjenje in športne igre.

Vsem želim uspešno in zdravo šolsko leto!

Zala Paulina Brišnik