Spoštovani starši!

Učenci od 6. do 9. razreda se bodo v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 izobraževali na daljavo.

V tem tednu bomo izvajali obvezni program, dodatno strokovno pomoč in učno pomoč učencem z odločbami. Pouk bomo izvajali po urniku, v spletnih učilnicah in videokonferencah.

Vse informacije in kode za dostop do spletnih učilnic so učenci dobili od učiteljev, ki jih poučujejo, in računalničarja.

V primeru težav pri delu z računalnikom ali z delovanjem interneta, lahko pokličete gospoda Boruta Lončarja na telefonsko številko 065 556 731.

Učenci od 1. do 5. razreda se bodo v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 izobraževali v šoli.

Pouk za vse razrede bomo začenjali 1. šolsko uro (ob 8.20) in bo potekal po urniku. Organizirano bo jutranje varstvo in podaljšano bivanje. Poskrbljeno bo za prehrano otrok.

V tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 ne bomo izvajali interesnih dejavnosti in neobveznih izbirnih predmetov.

Na šoli bomo izvajali potrebne higienske ukrepe. Prosimo, da otrokom zagotovite maske, ki jih morajo na osnovi sklepa vlade RS vsi učenci obvezno uporabljati v skupnih šolskih prostorih in na šolskih prevozih.

O vseh morebitnih spremembah ali ukrepih  vas bomo obveščali preko šolske spletne strani ali po elektronski pošti.

Zahvaljujemo se vam, da z odgovornim ravnanjem prispevate k omejitvi širjenja bolezni. V želji, da ostanemo zdravi in se po jesenskih počitnicah vsi vrnemo v šolske klopi, vas lepo pozdravljam.

Andreja Hramec,