Malo … je veliko

V soboto, 14. 10., je pred trgovino Tuš potekala dobrodelna akcija Drobtinica. Prodajali smo kruh, kekse, marmelade, rezance in še mnogo ostalih dobrot.  Veliko izdelkov smo naredili učenci in učitelji, nekaj pa so prispevale kmečke žene ter slaščičarni Polonca in Miš Maš. Ves zbran denar (1185€) je šel v šolski sklad OŠ Mozirje, torej za pomoč otrokom iz socialno ogroženih družin, ki si ne morejo privoščiti izleta, šole v naravi ali ekskurzij. Veliko ljudi se je ustavilo na naši stojnici in kupilo kakšno dobroto ali dve, ker so videli, da gre denar v dober namen.

Zapisal  Jon Kanjir