spletni_casopis_FEBRUAR1

Februar je s svojimi 28 dnevi hitro stekel mimo nas. V tem mesecu smo se spomnili našega največjega pesnika Franceta Prešerna in uživali v podaljšanim vikendu za 8. februar, Prešernov dan. Devetošolci smo imeli tudi informativne dneve, ki pa so potekali, razmeram primerno, na daljavo. Pridno smo sodelovali pri različnih literarnih natečajih, del naših prispevkov si lahko tokrat preberete tudi v spletnem časopisu.

Po mojem mnenju pa je daleč največja novost tega meseca konec samotestiranja v šolah. Vsi smo zelo veseli, da se je situacija z virusom izboljšala in upamo, da bo tako tudi ostalo. Smo pa ta mesec obeležili tudi Valentinovo, praznik zaljubljencev. Upam, da je na ta dan vsak dobil vsaj toplo prijateljsko besedo.

Ajda Oblak