V sredo, 22.3., je potekalo državno tekmovanje iz znanja angleščine za sedmošolce, ki ga je organiziralo Slovensko društvo učiteljev angleškega jezika (IATEFL). Naši sedmošolci so na tekmovanju osvojili srebrna priznanja.

Ustvariti so morali kratek video na temo “Life Unplugged”, v katerem so prikazali, kako koristno in učinkovito preživljati prosti čas brez elektronskih naprav in kako komunicirati brez tehnologije.

Prva skupina, v kateri so sodelovali Edo Firm, Gašper Dobelšek, Lan Ujčič Vrhovnik, Brina Benetek in Kaja Budna, je ustvarila video “Sticking with the Grandmas”, druga skupina, v kateri so sodelovali Katarina Slemenšek, Hana Slapnik, Eva Ugovšek Poznič, Črt Skok in Jakob Laznik, pa video z naslovom “A Recipe to Ruin your Life”.

Čestitamo!